Partneři

Výhody pro naše hosty přinášejí tito partneři:

 • Medicalface

  Pro hotelové hosty nabízíme cenové zvýhodnění na všechna ošetření salonu estetické medicíny Medicalface. 

 • VZP - Klub pevného zdraví

  Pro členy Klubu pevného zdraví VZP poskytujeme slevu 10 % na ubytování, pobytové balíčky, rehabilitační a wellness služby. Slevy se nekombinují a je třeba se prokázat předem členskou kartou.

 • Zdravotní pojišťovna MVČR

  Pro členy klubu ZPMV poskytujeme slevu 10 % na ubytování, léčebné a relaxační pobyty.

 • Benefity pro válečné veterány

  Pro válečné veterány poskytujeme až do 20. prosince 2017 slevu 10% na hotelové ubytování se snídaní, lázeňské pobyty, medical spa pobyty a relaxační pobyty. Slevy nelze kombinovat ani sčítat. O slevu je nuno požádat již při sjedávávní rezervace a po příjezdu do hotelu se prokázat průkazem VV.

 • Benefit Management, s.r.o.

  Společnost Benefit Management, s.r.o., je jednou z nejvýznamnějších společností pohybujících se na trhu zaměstnaneckých výhod. Využijte jako zaměstnanec výhod Benefit plus a můžete „nakupovat“ nejrůznější služby u nás v hotelu.

 • Pražská plynárenská

  Pro klienty Pražské plynárenské, a.s., poskytujeme slevu 10 % na ubytování, léčebné a relaxační pobyty.

 • Golf Club Poděbrady

  Pro hosty Spa Hotelu Felicitas nabízíme slevu 20 % na green fee z pultových cen Golfového Clubu Poděbrady.

 • SC Linhart

  V rámci spolupráce se Sportovním centrem Linhart v Poděbradech poskytujeme pro hosty Spa Hotelu Felicitas slevu 20 % z ceníkových cen služeb SC Poděbrady (tenis, beach volejbal, bowling, beach tennis).

 • FUTURE STUDIO

  Ve spolupráci s FUTURE studiem Poděbrady nabízíme pro naše hosty: výhodné ceny na Kryolipolýzu – liposukci zmražením tukových buněk, nejmodernějším lékařským přístrojem LipoCryo™. Kryolipolýza je v současné době nejefektivnější neinvazivní metodou na odbourání podkožního tuku. Je to revoluční technologie z USA a novinka v Evropě. Dále osobní a skupinové kruhové tréninky s cvičebními pomůckami (Bosu, TRX, Flowin, Flexibar atd.) a nutriční poradenství.

Lázně Felicitas jsou partnerem:

 • Asociace hotelů a restaurací

  ... Asociace hotelů a restaurací České republiky (dále jen AHR ČR). Ta byla založena v roce 2006 a sdružuje majitele a provozovatele hotelů, penzionů, restaurací, odborných škol, ale i partnerů nabízejících produkty pro ubytovací či restaurační provozy. Jejím hlavním cílem je podpora podnikatelů v oboru hotelnictví a gastronomie v oblastech legislativy a lobbyingu, při přípravě nových zákonných opatření a prosazování úprav, které mohou přispět k lepšímu podnikatelskému prostředí.