Pobyty hrazené zdravotními pojišťovnami ČR

Lázně Felicitas, s.r.o., mají smluvní vztah s těmito pojišťovnami pro komplexní a příspěvkové léčebné pobyty:
ZPMV ČR a VoZP ČR.

Lázeňská péče ve společnosti Lázně Felicitas, s.r.o., je zaměřena na léčbu:
  • oběhového ústrojí (II.)
  • nemoci z poruchy látkové výměny a žláz s vnitřní sekrecí /diabetes mellitus/, (IV.)
  • nemoci pohybového aparátu (VII.)
  • nemoci nervové (VI.)

Komplexní léčba

Pobyty hrazené v plné výši zdravotními pojišťovnami – ubytování v komfortních dvoulůžkových pokojích, stravování formou plné penze. Procedury dle vstupní lékařské prohlídky. Pobyty začínají v pondělí obědem a končí v pondělí snídaní. O délce pobytů rozhoduje ve schváleném návrhu ZPMV ČR a je zpravidla 14, 21, 28 nocí. Klienti při nástupu hradí příplatek na ubytování 100,- Kč/noc a  lázeňský poplatek 15 Kč/noc (hradí osoby od 18 do 70 let věku, poplatek nehradí držitelé průkazu ZTP/P). Po obdržení schváleného návrhu na léčbu naše zařízení písemně klienta pozve k nástupu na pobyt v prvním volném termínu dle doby platnosti návrhu. Termín nástupu je pro klienta závazný.

Příspěvková léčba

Klienti si doplácí na ubytování a stravování plnou penzí 1020,- Kč/den, lázeňský poplatek (15 Kč/noc, poplatek nehradí držitelé průkazu ZTP/P).Pojišťovna MV hradí léčbu. Tuto léčbu nelze absolvovat  ambulantně, tedy docházet do našeho zařízení pouze na léčení. Po obdržení schváleného návrhu na léčbu naše zařízení nejprve kontaktuje klienta za účelem rezervace termínu a poté jej ještě písemně pozve k nástupu na pobyt.

Ambulantní příspěvková léčba

Klienti, kteří absolvují ambulantní léčbu (tedy docházejí pouze na procedury a v hotelu nebydlí a nestravují se). Léčení hradí ZP MV.

Ozdravný pobyt pro bezpříspěvkové dárce krve pojištěnce ZPMV ČR

V letošním roce došlo k výrazné změně úhradové vyhlášky v rámci preventivních pobytů pro dárce krve a kostní dřeně. Od 1. 4. 2017 mohou Dárci krve, kteří splňují stanovený počet odběrů, čerpat preventivní pobyt  dle vlastního výběru a po ukončení pobytu nárokovat na pobočkách ZPMV ČR příspěvek 3 000 až 6 000 Kč. Příspěvek ve výši 3 000 až 6 000 Kč (z toho 3 000 Kč na procedury) bude vyplácen pouze na základě doloženého dokladu o čerpání léčebného preventivního pobytu.

Ubytování: v komfortních dvoulůžkových pokojích vybavených TV-SAT, rádiem, telefonem s přímou linkou, trezorem, minibarem, koupelnou se sprchovým koutem a fénem.

Stravování: formou plné penze,snídaně, obědy + večeře zanášené.

Bonus: volný vstup do hotelového bazénu  ve vypsaných časech, zapůjčení županu.