Pobytové balíčky

Uvolněte se a vstupte do světa relaxace a pohody. Dopřejte si nezapomenutelné chvíle odpočinku prostřednictvím lázeňských a wellness pobytů ve Spa Hotelu Felicitas v Poděbradech. 

Lázeňské léčebné pobyty

Důvěřujte tradici českého lázeňství a svěřte Vaše tělo do naší odborné péče. Pro zlepšení Vaší kondice a zdraví užíváme přírodní léčivý zdroj – minerální vodu Poděbradku. Dopřejte si blahodárné koupele ke zlepšení stavu Vašeho kardiovaskulárního systému. Dalšími u nás léčenými indikacemi jsou především  poruchy pohybového aparátu, diabetes, nemoci oběhového ústrojí. Naše lázeňské pobyty jsou rovněž zaměřeny na prevenci proti civilizačním chorobám. Konkrétní program pobytu a doporučené procedury Vám přímo na míru určí náš lékař.

Své tělo i mysl můžete léčit i prostřednictvím medical wellness pobytů, které budou mít blahodárný vliv na celý Váš organismus a vytrhnou Vás z uspěchaného světa plného starostí. Jedná se o léčebné pobyty s prvky wellness, které jsou zaměřené na léčbu a prevenci chorob pohybového aparátu, ale také relaxaci a odpočinek.

Medical wellness pobyty

V naší nabídce najdete i několik druhů relaxačních pobytů, které ocení zejména ti, kteří hledají odpočinkový pobyt s příjemným relaxačním programem a chtějí strávit příjemné chvíle v prostředí moderních lázní.

Relaxační pobyty

Mezi další typy wellness pobytů se řadí speciální pobyty, mezi které patří těhotenské pobyty, seniorský pobyt či golfový relaxační pobyt.

Speciální pobyty

Informace o změnách DPH

V souvislosti s novelou zákona o DPH a přijetím zákona o zdravotních službách jsme nuceni s platností od 1. 4. 2012 přijmout některá opatření při poskytování pobytů a jejich úhradě. Opatření se týkají především našich medical wellnes pobytů, které patří do skupiny preventivních případně léčebně rehabilitačních lázeňských pobytů.

Nově se zavádí povinnost absolvovat posouzení zdravotního stavu lékařem (v cenících uváděno jako lékařská konzultace) a schválení plánu procedur lékařem, případně změna  jejich skladby v návaznosti na zdravotní stav klienta. V případě, že bude skladba procedur na návrh lékaře upravena, garantujeme vždy zachování hodnoty procedur předem specifikovaných v pobytovém balíčku (uvedených v ceníku).

V případě, že klient nebude absolvovat posouzení zdravotního stavu (lékařskou konzultaci) a specifikace procedur nebude schválená lékařem, nelze na tento pobyt uplatnit osvobození od daně dle § 58 zákona o DPH a k ceně pobytu musí být účtována zákonná výše DPH a tímto se navýší konečná cena za pobyt.