Zážitkové masáže a koupele

Masáže a zábaly

Dopřejte svému tělu skutečnou relaxaci a vyberte si z bohaté nabídky masáží a zábalů našeho wellness centra.

Aroma masáž

Kombinuje příznivé účinky ruční masáže a aroma olejů, jejichž vonné esence působí na centrální nervovou soustavu a přispívají ke komplexnímu působení na organismus.
Délka trvání: 25/50 min.

Masáž lávovými kameny

Jedná se o specifický typ masáže, kdy se používají nahřáté lávové kameny, které se pokládají na vybraná místa na těle (čakry, energetické dráhy, problematická „zatuhlá“ místa), nebo se s kameny prohřívá a masíruje. Ideální je kombinace všeho za účelem maximálně pomoci. Tato terapie je vysoce relaxační, antistresová a harmonická.
Délka trvání: 25/50 min.

Reflexní masáž plosky nohy

Reflexní terapie plosek nohou je metoda založená na poznatku, že na chodidlech existuje množství bodů a plošek, které korespondují s jednotlivými orgány. Každou část lidského těla lze ovlivňovat působením tlaku na různě velké plošky či body umístěné na plosce, prstech, nártech a okolí kotníků, ale i na dlaních, hřbetech a prstech rukou. Tlakem nebo hlazením těchto reflexních plošek lze stimulovat jednotlivé části těla, pokud nedostatečně pracují a potřebují dodat energii, nebo je naopak uklidnit.
Délka trvání: 25 min.

Masáž Felicitas

Kombinace tří procedur. Reflexní masáží plosek nohou, zábal chodidel ze sametového másla, který regeneruje kůži a následně klasická částečná masáž zad.
Délka trvání: 55 min.

Teplé pohlazení

Ošetření zádových a krčních svalů blahodárnými teplými rašelinovými obklady, díky nimž se uvolní ztuhlé svalstvo. Poté následuje klasická částečná masáž.
Délka trvání: 50 min.

Havajská masáž (lomi-Lomi)

Masáž, která je prováděna celým předloktím a působí dojmem nekonečného dotyku. Lze ji provádět jako relaxační nebo povzbuzující. Při této masáži se masírují záda, hýždě, dolní končetiny, horní končetiny, ramena a šíje. Havajská masáž vychází z velice jemných a plynulých technik pocházejících z havajských ostrovů a patří mezi nejoblíbenější způsoby odpočinku.
Délka trvání: 55 min.

Pomerančový sen

Celotělové ošetření. Na úvod se provede jemný peeling z pomerančové soli, který odstraní odumřelé kožní buňky a vyhladí pokožku. Následuje relaxační masáž zad teplým pomerančovým olejem. Poté je tělo natřeno nahřátým pomerančovým  máslem, které uvolní a nádherně zjemní pokožku a zanechá příjemnou vůni pomerančů.  
Délka trvání: 55 min.                       

Vonný parafínový zábal na ruce

Příznivě působí na pohybové ústrojí, periferní parézy, spastické procesy, ale také má kosmetické účinky (např. změkčuje pokožku, posiluje nehty). Aplikuje se na ruce a následně se končetiny zabalí, aby nedošlo k úniku tepla. Sejmutí parafínu je jednoduché, snadno se sloupne.
Délka trvání: 20 min.

Sametový zábal na chodidla

Příznivě působí na pokožku nohou. Regeneruje prasklinky a suchou kůži. Díky sametovému máslu, které obsahuje mandlový a jojobový olej, zůstává pokožka jemná.
Délka trvání: 20 min.

Dětská relaxační masáž

Jemná a citlivá masáž zad, ramen a rukou dítěte.
Délka trvání: 15 min.

Klasická masáž

Uvolňující masáž napjatého svalstva. Pravidelným masírováním těla lze předcházet zdravotním problémům.
Délka trvání: 25/50 min.

THALGO

Francouzská značka Thalgo předává již více než 45 let bohatství a výjimečný potenciál moře a mořských řas ve formě pěstící kosmetiky.  Rozemleté mořské řasy jsou bohaté na minerály, stopové prvky, měď a zinek, detoxikují a tím i zeštíhlují tělo. Ošetření šité na míru klientovi účinně bojuje proti tukovým polštářkům, celulitidě, ale také odbourávají stres a přinášejí vysokou relaxaci. 

Indoceane - originální masáž a povznášející tělový zábal

Jedinečná originální masáž vyživujícím olejem (santal, cedr, pačuli) a léčebným indickým regeneračním olejem neem s cílem navrátit tělu potřebnou vitalitu. Použití Qi balzámu vychází z jogínské tradice a odbourává stres. Závěrečný zábal do jemného krému obohaceného o olej z rýžových klíčků a svatého lotosu s pudrovou vůní přináší pocit zklidnění a krásy.
Délka procedury: 55 min.

Indocéane – sladko-slaný tělový peeling a zábal a povznášející tělový zábal

Čistící peeling směsí třtinového cukru, soli a esenciálního oleje ze Středomoří zanechává pokožku jemnou, hedvábně měkkou a vyživenou. Povznášející zábal obsahuje Qi-Marine a Svatý lotos. Jemná pudrová vůně zvyšuje antistresové účinky.
Délka procedury: 90 min.

Tělový zábal z mořských řas a masáž obličeje a hlavy

Mineralizující učinky zábalu z mořských řas umocňuje vyživující masáž obličeje olejem z pšeničných klíčků a masáž hlavy rozmarýnovou tinkturou, která má blahodárné účinky na uvolnění pokožky hlavy.
Délka procedury: 55 min.

Tělový zábal z mořských řas a masáž plosek nohou

Mineralizující účinky zábalu z mořských řas, který je doplněn o masáž plosek nohou, je jedinečnou regenerační kombinací. Na ploskách se nachází velké množství citlivých nervových zakončení. Masáže plosek nohou se využívaly již ve Starém Egyptě a jejím úkolem bylo obnovení toku životní energie.
Délka ošetření: 50 min.

Hedvábné nohy

Jemný peeling vyhladí pokožku nohou a následná masáž uvolní jejich napětí. Nakonec jsou chodidla ošetřena výživným krémem.
Délka procedury: 45 min

Cold Cream Marine

Celotělové ošetření s hloubkovým, výživným zábalem.
Délka procedury: 55 min

Zážitkové koupele

V našem wellness centru  si můžete vychutnat i různé zážitkové koupele v měděné vaně.

Přísadová relaxační koupel

Přísadová koupel určená pro celkovou relaxaci při únavě, po fyzické zátěži či sportu. Má příznivý regenerační a relaxační účinek na podpůrný, kloubní a pohybový aparát. Vhodnou přísadu pro Vaši momentální náladu Vám ochotně doporučí obsluha wellness centra.
Délka trvání: 20 min.